פודקאסט

פוצ'יוולי טיאלוי פרק ראשון - מה קורה בברזיל?

אוהד אפרת וגל חופו לוי מארחים את דינו מן ורועי "בבה" ברוורמן לשיחה בנושאי מצב הפוצ'יוולי בברזיל, סקירת השחקנים הבולטים בענף, טורנירים ושחקנים מובילים בסבבים השונים.סקירה קצרה על הליגה השלישית ועוד מידע מעניי...

רון בן-ישי מתארח​

אחד משחקני הפוצ'יוולי הטובים בארץ ובאירופה מגיע להתארח אצלנו ולדבר על אימונים, חוויות אישיות ועוד סיפורים, עצות שימושיות למתחילים בענף ושלל דברים שלא ידעתם אבל תמיד רציתם לשאול

סיכום טורניר הדירוג הראשון לשנת 2021

פודקאסט הפוצ'יוולי של ישראל עם סקירה מעניינת במיוחד של טורנירי הדירוג האחרונים שהיו ומבט לעתיד שיבוא. הקאסט השבוע מורכב מ: גל חופו לוי, אוהד אפרת שחזר אלינו אחרי עונה היסטורית בליגה ההודית, רועי בבה ברוורמן האגדי ואורח מיוחד שכולכם חיכיתם לו. היכנסו והאזינו, מחכה לכם שעה של עונג טהור ושיחת פוצ'יוולי מרתקת.

דור העתיד של הפוצ'יוולי בישראל מגיע להתארח

שניים מהשחקנים הצעירים והמבטיחים של הענף, רותם חבוט ולי ליברמן מגיעים להתארח ולספר לנו על תחילת דרכם, חלומות, טיפים לתחילת הדרך ועל זווית הראייה שלהם לענף. בחלקו השני של הפוד מתראיינים רועי ברוורמן ודינו מן לסקירה וניתוח של הטורניר האחרון שהיה בברזיל האזנה נעימה!

דודו טובי וליאור באום על ההיסטוריה של הענף והקשר עם ברזיל

שניים מהכוכבים הכי גדולים בהיסטוריה של הענף בארץ ושני שחקנים עם ארון תארים שלא נגמר מגיעים להתארח אצלנו בפודקאסט ולעשות קצת סדר בהיסטוריה של הענף, סיפורים מרגשים ומצחיקים מהעבר ועוד שלל פנינים שרק שניים כמוהם יכולים לספק לנו. מי היה הברזילאי הראשון בארץ? מי היה הברזיאלי הטוב ביותר שהגיע ומתי ליאור יתחיל להגיד פוצ'יוולי במקום פוצ'יוולה? חווית האזנה מובטחת בחלקו השני של הפוד מתראיינים רועי ברוורמן ודינו מן לסקירה וניתוח של הטורניר האחרון שהיה בברזיל האזנה נעימה!